דפי נחיתה- דרך להשיג בולטות בעולם מלא גירויים

דפי נחיתה- דרך להשיג בולטות בעולם מלא גירויים

היום אנחנו נמצאים בעולם של שפע בו עסקים רבים מתחרים על ליבו וכיסו של הצרכן ומחפשים כל דרך להשיג לקוחות פוטנציאלים ולהפכם ללקוחות בפועל. האינטרנט מהווה זירה עסקית עצומה. קניות רבות נעשות באמצעות האינטרנט ישירות או לאחר חיפוש מידע בו. דפי נחיתה הם דפים ממוקדים וקצרים הנותנים לגולש את כל המידע שברצונו לקבל: מהו העסק? מהם המוצרים או השירותים שהוא מספק? הוא מקבל המחשה לפעילות העסק בעזרת תמונות וסרטונים, לקוחות מרוצים, פרטים על מבצעים ואפשרות ליצור קשר באופן מיידי. זוהי מבחינתכם הדרך למשוך לקוחות תוך השקעה כלכלית נמוכה יחסית.

 

חוק 8 השניות

הצלחה היום יכולה להימדד בשברירי שניות, במיוחד כשמדובר על מידע שיווקי ממוקד. שניה אחת יכולה לעשות את ההבדל בין דפי נחיתה שעשו את עבודתם לבין דפי נחיתה שלא השיגו את המטרה. במעקב אחר תנועת הגולשים תוכלו לדעת האם דף הנחיתה אכן משיג את מטרתו. אם לקוח נשאר בדף מעל 8 שניות, הדבר מצביע על כך שהצלחתם ללכוד את תשומת ליבו, דבר שאינו פשוט בעולם מלא גירויים בכלל ורשת האינטרנט בפרט. צליחת שמונה השניות היא צעד ראשון בהפיכתו של גולש ללקוח. לשם כך דפי נחיתה צריכים להיות בנויים בצורה חכמה, להיות ממוקדי מטרה- יש לבנותם על פי מטרת ההקמה שיכולה להיות שיווק שירות מסויים, הגדלת מספר הלקוחות, שיווק מוצר חדש או הגדלת המכירות.

 

דף מלא מעשיות

דף נחיתה נועד להניע לפעולה ולכן המסר המרכזי צריך להיות מועבר בצורה ממוקדת, ישירה וברורה. הוא צריך להכיל טקסט קצר שבו כל מילה בסלע, כותרת ברורה וחזקה, סרטון וידאו ותמונות הממחישות היטב את המוצר אותו אתם משווקים, או המבצע החדש אותו אתם מעוניינים לפרסם. שילוב כל התכנים הללו בדף יגביר את סקרנות הגולש. יש לזכור כי גולש שהגיע אל דף הנחיתה שלכם לא הגיע אליו במקרה אלא באופן מכוון לאחר שלחץ על באנר שהוביל אל הדף או על מודעת קידום ממומן. זהו גולש שהחל בפעולה וכל שיש לעשות הוא להניעו להמשך פעולה ולרכישת המוצר או יצירת קשר. מסרים הכוללים מניית יתרונות ברורים של המוצר או תועלות ברורות ביצירת קשר יתרמו לשיווק המוצר ללא ספק.

 
comments powered by Disqus
קורס קידום אתרים