כלים לקידום אתרים שכל אחד צריך להכיר

Free Monitor for Google - מדובר בכלי המאפשר לבדוק מיקומים של מילות מפתח באתרי גוגל בכל השפות כולל עברית. הבדיקה היא מדויקת יחסית ומתעלמת מהתאמה אישית של התוצאות שעלולה לעוות את המיקומים כאשר מבצעים חיפוש רגיל בגוגל.

 

SEO Quake - סרגל כלים מתקדם המאפשר לקבל מידע על כל אתר שגולשים אליו : מהי הכותרת והתיאור של הדף הנוכחי, כמה קישורים יוצאים ממנו , כיצד הוא מדורג במדד Alexa (בדיקת נפח תנועה לאתרי אינטרנט) וכו'. מומלץ להוריד את הגרסה המיועדת לדפדפן Firefox משום שזו הגרסה המתקדמת ביותר.

 

SEOmoz - מדובר בסט של כלים היכול לעזור לבעלי אתרים לנתח את המתחרים שלהם בצורה טובה ביותר ולגלות מאיפה הם מקבלים קישורים. כמו כן, הוא עוקב אחרי דירוגים של מילות מפתח בצורה טובה יותר מהכלים החינמיים.

 

ל - SEOmoz יש גם מתחרה כחול לבן משוכלל מאוד בשם  iseo שמומלץ לבדוק.

 

כלי מנהלי האתרים - מדובר בשרות של גוגל המספק נתונים מתוך מנוע החיפוש עצמו אודות בעיות קונקרטיות באתר ודירוגים אותנטיים של מילות מפתח. עם זאת, כמות המידע בכלי היא מוגבלת ולא ניתן לנתח באמצעותו אתרי מתחרים מסיבות מובנות. לאחרונה החל לספק הכלי אזהרות קונקרטיות על פרופיל קשורים בעייתי ולכן חשוב להירשם להתראות באמצעות המייל.

 

Link Diagnosis  - אתר המאפשר לדעת מהיכן המתחרים שלכם מקבלים קישורים. הכלי מתבסס על מאגר הנתונים של SEOmoz, אך הוא אינו תמיד יציב ומציג תוצאות מלאות רק בדפדפן Firefox.

 

Cognitive SEO - עוד כלי לניתוח קישורים של מתחרים, אך כזה שמציע אנליזה טובה יותר לפי סוגי הקישורים ומתעתד לרגל אחרי שיטות העבודה ואסטרטגית בניית הקישורים של המתחרים. השימוש כלל אינו זול, אך ישנה תקופת התנסות בחינם של שבועיים.

 

SearchCap - פיד עדכונים של האתר Search Engine Land  האוסף חדשות אודות קידום אתרים ושיווק באינטרנט באופן יום יומי מרחבי הרשת. כך אתם יכולים לקבל תמונה יום יומית של השינויים הגדולים בתחום ממגוון של אתרים ומובילי דעה (באנגלית כמובן).

 
comments powered by Disqus
קורס קידום אתרים