פרסום בגוגל, חלק בלתי נפרד מתהליך הפרסום של העסק

פרסום בגוגל, חלק בלתי נפרד מתהליך הפרסום של העסק

כיצד אתם מפרסמים את העסק שלכם? האם אתם נעזרים בכלי הפרסום של גוגל? ובכן, פרסום בגוגל חייב להיות חלק בלתי נפרד מתוכנית הפרסום של העסק, במיוחד כיום כאשר חברת גוגל שולטת ביותר מ-80% מעולם הפרסום באינטרנט.

הפרסום במנוע החיפוש הפופולרי מבטיח לכם הצלחה כבירה וקמפיינים אפקטיביים המסייעים לכם להשיג את התוצאות הרצויות, לרבות חיזוק המותג, חשיפה רחבה, יצירת לידים איכותיים, שיפור משמעותי ביחס ההמרה ועוד. עם זאת, כדי להפיק את המקסימום ממערכת הפרסום המתקדמת של גוגל כדאי לכם לפנות לאנשי המקצוע המנוסים.
 

מגיעים ל-80% מהגולשים ברשת האינטרנט

מערכת הפרסום של ענקית החיפוש גוגל הולכת ומשתכללת עם השנים. ניתן לפרסם מודעות דינמיות  ברשת הפרסום של גוגל (GDN), כך המודעה שלכם יכולה להגיע ליותר מ-80% מהגולשים באינטרנט, והרווח כולו שלכם.

כדאי לדעת כי על פי מחקרים אחרונים בעולם הפרסום עולה כי פרסום בגוגל חושף את המסרים השיווקיים שלכם ליותר מ-80% מהגולשים בישראל, גוגל הוא מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בארץ ובעולם, וללא נוכחות מרשימה במנוע החיפוש תתקשו להגיע ללקוחות הפוטנציאליים כדי להגדיל מכירות.
 

מה זה פרסום בגוגל?

באופן כללי, פרסום בגוגל מבוסס על הקלקות של גולשים על מודעת הפרסום שלכם, הפרסום מבוסס בין השאר על בחירה נכונה של מילות וביטויי מפתח, ניסוח נכון של הכותרות והטקסט, בחירת מיקום המודעות, לדוגמה ברשת המדיה (GDN) ועוד.

מודעות הפרסום הממומן בגוגל מופיעות בראש דף תוצאות החיפוש, מעל התוצאות האורגניות. לכן, המודעה שלכם מופיעה במיקום מרכזי וזוכה לחשיפה כבירה בפני גולשים פוטנציאליים. בנוסף, מערכת הפרסום החדשנית של גוגל מאפשרת לכם להציג את המודעה לקהל יעד שמאפייניו ידועים מראש, ויש כלים שיווקיים מתקדמים נוספים לפרסום המודעה, לדוגמה בעזרת כלי הרימרקטינג, כלומר שיווק מחדש.
 

ניטור יעיל ואפקטיבי

הצלחת הפרסום בגוגל תלויה לא מעט בניטור ומעקב אחרי הקמפיין, לכן מומלץ לחבר את מערכת הפרסום של גוגל לכלי האנליטיקס על מנת לעקוב אחר התוצאות וכדי לשפר את הקמפיין בהתאם לצורך ולהשיג את המטרות הרצויות.

פרסום בגוגל מאפשר לכם לחשוף את העסק בפני לקוחות פוטנציאליים רבים, לייצר לידים איכותיים תוך זמן קצר ובעלות סבירה, לשפר את יחס ההמרה וליהנות מגידול משמעותי במכירות. כיום, אי אפשר לייצר נכס דיגיטלי משמעותי באינטרנט ללא כלי הפרסום המתקדמים של גוגל, לכן גם אתם חייבים לכלות את הפרסום הממומן כחלק בלתי נפרד מתוכנית השיווק של העסק.

השקעה נכונה ותכנון מקצועי של הקמפיין בגוגל -  כל אלו ועוד מאפשרים לעסק שלכם לצמוח במהירות ולגייס לקוחות חדשים. הפרסום נועד גם לחיזוק המותג שלכם ולנוכחות מרשימה בגוגל. לכן, אם אתם רוצים להגביר תנועת גולשים לאתר, לשפר יחס המרה ולהגדיל את המכירות – כדאי לכם לפרסם בגוגל ולהשקיע חלק גדול מתקציב הפרסום של העסק לטובת הקמפיינים במנוע החיפוש הפופולרי ביותר.

 

 

 
comments powered by Disqus
קורס קידום אתרים